Home  »  Over ons  »  Contactpersonen

Contactpersonen

Ons Sales team bestaat uit deskundige contactpersonen met veel kennis en ervaring. Zij zijn vertrouwd met de praktijk en kennen als geen ander de uitdagingen van het elektriciteitsnet.

 

Daarnaast worden onze producten in een groot aantal landen buiten Nederland vertegenwoordigd. Neem hiervoor contact op met een van onze Accountmanagers Export.


Ron Tiedink

Account Manager Nederland

T  +31 (0)315 335647

M  +31 (0)6 55822048

@ r.tiedink@lovink.com

 


Stefan Pap

Account Manager Duitsland

T +31 (0)315 335600

M +49 (0)172 2802919

@ s.pap@lovink.com


Dennis Jansen

Account Manager Export (Europa, Afrika en Zuid Amerika)

T  +31 (0)315 335 672

M  +31 (0)6 23156308

@ d.jansen@lovink.com


Bob Hutchings

Agent Verenigd Koninkrijk

T  +44 (0)1454 617 699
M  +44 (0)7545 897 941

@ b.hutchings@lovink.com 


Eduard Arentz

Customer Service

T  +31 (0)315 335751

M +31 (0) 645640525

@ e.arentz@lovink.com


Harrie Meijer

Customer Service

T  +31 (0)315 335684

@ h.meijer@lovink.com



© 2017 Lovink Enertech B.V.  |  
Disclaimer
Sitemap
Webdesign en CMS: Frappant